Aktualności


14 mar 2020

Nowy regulamin


Szanowni Klienci,
ze względu na zagrożenie epidemiologiczne związane z występowaniem SARS-CoV-2 będącym czynnikiem etiologicznym COVID-2019 wprowadzamy ograniczenia w funkcjonowaniu gabinetu weterynaryjnego oraz firmowego sklepu stacjonarnego.
 
W trosce o zdrowie Państwa oraz nasze prosimy o zapoznanie się z poniższymi zasadami:
 
 
1. Sprzedaż produktów marki AviMedica odbywa się wyłącznie drogą wysyłkową. Zamówienia prosimy składać mailowo, telefonicznie lub przez sklep internetowy dostępny pod linkiem:

sklep

W chwili obecnej zamówienia realizowane są na bieżąco.

2. Wizyty związane z badaniami przesiewowymi (badania kontrolne przed lotami itp.) zostają odwołane. Istnieje jednak możliwość zbadania swoich pupili „na odległość”. W tym celu próbki do badań wraz z wypełnionym pismem przewodnim prosimy przesyłać na nasz adres kurierem lub pocztą. Aby umożliwić bezproblemowe wysyłanie próbek przygotowaliśmy gotowe zestawy wymazówek i sterylnych pojemników do ich pobierania:

zestawy

3. Prosimy o nieprzesyłanie gotówki wraz z próbkami. Preferowana forma płatności za usługi diagnostyczne to przelew bankowy.

4. Przypadki wymagające interwencji lekarsko-weterynaryjnej obsługiwane będą po wcześniejszym umówieniu konkretnej godziny wizyty. W związku z koniecznością ograniczenia przebywania ludzi w naszej poczekalni do minimum prosimy o przestrzeganie godzin umówionych wizyt. Prosimy pamiętać, że pomiędzy poszczególnymi wizytami w danym dniu niezbędna jest krótka przerwa technologiczna. Preferowana forma płatności za wizyty – karta płatnicza, ewentualnie przelew bankowy na podstawie otrzymanego rachunku.

5. Wszelkie dokumenty jak wyniki badań, zaświadczenia o szczepieniu, listy konkursowe itp. będą wysyłane drogą elektroniczną. W przypadku konieczności odbioru osobistego w/w dokumentów, będzie on możliwy po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu godziny odbioru. Dokumenty będą do odbioru w wyznaczonym miejscu poczekalni.

6. W poczekalni znajdują się pojemniki z płynem odkażającym. Prosimy o dezynfekcję rąk przed wejściem do gabinetu.

Jednocześnie informujemy, że nasz personel pracuje zgodnie z ustalonym wewnętrznym protokołem mającym na celu ochronę własnego zdrowia w przypadku przyjmowania próbek do badań oraz obsługi klientów.
Powyższe procedury obowiązują do odwołania.
 
dr hab. wet. Tomasz Stenzel
Kategoria: Główna
Napisał: admin
.
Poprzednia strona: Pisma przewodnie 
Następna strona: Promocje