Aktualności


10 sie 2020

Tymczasowa zmiana butelek


             Szanowni Klienci!
 
Sytuacja na rynku związana z epidemią SARS-CoV-2 spowodowała opóźnienia w dostawach komponentów do produkcji, co liniowo przekłada się na dostępność produktów marki AviMedica. Ze względu na duże zainteresowanie naszymi produktami i w trosce o zachowanie ich dostępności na rynku zdecydowaliśmy się na doraźne konfekcjonowanie produktów o pojemności 500 ml (AviCid, AviLyte, AviOil, AviPen liquid) w butelki zastępcze. Butelki te mają inny kształt i kolor, jednak posiadają atesty do stosowania ich w farmacji. Informujemy również, że jest to sytuacja przejściowa, i wkrótce w/w produkty będą dostępne w dotychczasowym opakowaniu.
 
Jednocześnie informujemy, że aktualnie w handlu detalicznym oraz u dystrybutorów mogą znajdować się produkty w obydwu rodzajach opakowań (w zależności od daty zakupu).
 
Zapewniamy, że mimo innego opakowania produkty są oryginalne, a ich jakość jest zgodna z etykietą. W razie wątpliwości co do oryginalności produktu prosimy o kontakt w dowolnej formie (należy podać nazwę produktu, nr serii oraz miejsce zakupu).
 
Pozdrawiamy i życzymy zadowolenia z naszych produktów!
 
Zespół Avimedica
Kategoria: Główna
Napisał: admin
.
Poprzednia strona: Pisma przewodnie 
Następna strona: Promocje