REJESTRACJA   |  LOGOWANIE   
PRODUKTÓW W KOSZYKU: 0

Sklep internetowy


54,50 zł

AviSalmoTonic – skuteczna walka z infekcjami bakteryjnymi.

Właściwości i działanie:

 AviSalmoTonic to zestawienie fitoncydów (naturalne antybiotyki), olejków ekstrachowanych z roślin i płynnych wyciągów roślinnych. Składniki preparatu działają hamująco na namnażanie się bakterii takich jak E. coli, Salmonella Typhimurium, Clostridium i inne, a także stymulują układ odpornościowy wspomagając tym samym utrzymanie homeostazy organizmu.

Wskazania do stosowania:

Wspomagająco w leczeniu infekcji bakteryjnych przewodu pokarmowego takich jak kolibakterioza, salmonelloza, infekcje bakterii beztlenowych oraz w celu wspomagania układu oddechowego (białe nosy). Wspomagająco w leczeniu i zapobieganiu występowania choroby gołębi młodych (cirkowiroza, YPDS, tzw. „syndrom adeno-coli”).

Stosowanie:

Wspomagająco przy infekcji wywołanej przez enteropatogenne E. coli:3ml/1l/5 dni. 

Wspomagająco przy infekcji wywołanej Salmonella Typhimurium: 4ml/ 1l/ 3 dni, następnie 3ml/1l przez 5-7dni.

Wspomagająco w leczeniu zespołu choroby gołębi młodych:3 ml/ 30 gołębi pocztowych w takiej ilości wody, jaką wypijają w ciągu doby wraz z preparatem AviLyte. Karmę bytową zaleca się jednocześnie zmieszać z AviLiv i AviMune.

Ptaki zdrowe:2ml/1l/3 dni 1 x w miesiącu.

Skład:  eugenol, tymol,olejek anyżowy, olejek cynamonowy, olejek herbaciany,  olejek eukaliptusowy, wyciąg z ziół (Acorus, calamus, Allium sativa, Chelidonum majus, Echinacea purpurea, Oreganum vulgare, Potentilla erecta, Sinapis alba,Thymus serpyllum), glikol propylenowy, glicerol.

UWAGA!  Przechowywać w temperaturze pokojowej, szczelnie zamknięte. Produkt wysoko skoncentrowany, podawać tylko po wcześniejszym zmieszaniu z wodą, nie podawać na karmę!


Poprzednia strona: Aktualności 
Następna strona: Rejestracja